Zrównoważony rozwój

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

NASZE PRODUKTY W 100% NADAJĄ SIĘ DO RECYKLINGU

Jako branżowy lider w zakresie wykorzystywania tworzyw pochodzących z recyklingu, podpisujemy się w pełni pod koncepcją gospodarki w obiegu zamkniętym. Nie trzeba rezygnować z tworzyw sztucznych – wystarczy zamknąć ich obieg poprzez recykling. Dlatego zaprojektowaliśmy wszystkie nasze produkty tak, aby w 100% nadawały się do ponownego przetworzenia i jesteśmy na ambitnej drodze, aby zwiększyć wykorzystanie surowców pochodzących z recyklingu w naszych produktach.
Dbamy dodatkowo o optymalne wykorzystanie wszystkich naszych materiałów. Wierzymy, że korzystając z pojemników wielokrotnego użytku, wykonanych z tworzywa i nadających się do recyklingu razem możemy zadbać o środowisko!

JAK ROZUMIEMY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Lepsze produkty dla naszego otoczenia

Dostarczanie innowacyjnych i dostępnych w codziennym życiu rozwiązań, dopasowanych dla różnych odbiorców i otoczenia. Popularyzacja gospodarki w obiegu zamkniętym poprzez wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu oraz tworzenie nowych produktów nadających się do ponownego odzysku.

obrazek ekologicznej ziemi

Lepsza planeta

Ograniczanie ryzyka zmian klimatycznych poprzez efektywną wydajność operacyjną i przyjazne dla środowiska działania w naszym łańcuchu dostaw.

obrazek ekologicznej ziemi

Lepszy biznes

Prowadzenie działalności gospodarczej oraz dostarczanie wartości biznesowych i społecznych poprzez etyczne działania, różnorodność, dbałość o dobre samopoczucie pracowników oraz zaangażowanie społeczne.

 

NASZE PODEJŚCIE DO ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

 

Pomaganie ludziom - by czuli się jak w domu - było od samego początku głównym celem marki Curver.

Dla nas Dom to coś więcej niż nasza prywatna przestrzeń, to dom, który wszyscy dzielimy na tej planecie.

 
obrazek recyklingu

Już dzisiaj

Jesteśmy największym użytkownikiem materiałów z recyklingu w naszej branży.

obrazek recyklingu

Już niedługo

Do 2025 r. osiągniemy 55% zawartości surowców wtórnych w całej produkcji.

STANDARDY MIĘDZYNARODOWE

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymagania uznanych na całym świecie certyfikatów środowiskowych i dumnie współpracujemy z wiodącymi organizacjami, zajmującymi się zrównoważonym rozwojem.

Nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu

Podpisujemy się pod koncepcją gospodarki w obiegu zamkniętym i jesteśmy liderem w branży w kwestii eliminacji odpadów, dbając dodatkowo o optymalne wykorzystanie wszystkich naszych materiałów. Dlatego zaprojektowaliśmy wszystkie nasze produkty tak, aby w 100% nadawały się do recyklingu i jesteśmy na ambitnej drodze, aby zwiększyć wykorzystanie surowców pochodzących z recyklingu w naszych produktach.

Poza zaangażowaniem w dbanie o środowisko, działamy dla dobra ludzi

Opierając się na najwyższych standardach etycznych, chcemy być odpowiedzialnym pracodawcą, współpracującym klientem dla naszych dostawców i dobrym sąsiadem w naszych społecznościach, dlatego okazujemy solidarność i troskę o ludzi, którym służymy.

Jesteśmy dużym producentem z globalnym zasięgiem, ale działamy świadomie i odpowiedzialnie.

Dążymy do osiągnięcia do 2025 r: Zero waste oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych w produkcji o 25%.

Wywieraj trwały wpływ poprzez codzienne decyzje.

Zobowiązujemy się do kontynuowania naszej polityki zerowej produkcji plastikowych produktów konsumenckich jednorazowego użytku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium